Odkryj swoje zawodowe DNA dzięki Numerologii Karmicznej.

To zaskakujący godzinny webinar, na którym będziesz mógł/mogła samodzielnie odkryć, nazwać i opisać swoje zawodowe powołanie.

Dla osób:

 • które chciałby zmiany w życiu zawodowym na lepsze! 
 • które, czują że zeszły ze swojej zawodowej ścieżki i mają poczucie zagubienia, ten webinar może być dla Ciebie kotwicą, która wyciągnie Cię na powierzchnie.
 • dla osób, które mają predyspozycje i talenty, które są  nieakceptowane przez środowisko – dzięki temu webinarowi będziesz potrafiła nazwać swoje umiejętności dzięki temu lepiej komunikować sie z otoczeniem, lub też znaleźć lepsze środowisko rozwoju. 
 • dla osób, które już robią to co kochają i zadają sobie pytanie: jak może być jeszcze lepiej? 
 • dla tych potrafiących się zaciekawić, chcących się przekonać czy faktycznie w liczbach jest zapisane  prawie wszystko!
 • dla osób zastanawiających się na wyborem etatu, czy może otworzyć własny biznes

Terminy warsztatów i wykładów

1. Wybierz:

2. Wybierz opcje:

3. Twoje dane:


Ten webinar otwiera drzwi do Akademii

Uczestnicy webinaru będa mieli możliwość dostępu do grupy FB Akademii.

Akademia powstała z zaangażowaniu osób, które czerpią radość ze swojego życia zawodowego i chcą się podzielić tą radością z Tobą. Wierzymy, że każdy może z powodzeniem wyruszyć w drogę i osiągnąć swoje cele na swoją miarę i na swój czas.

W Akademii można się uczyć i pracować, także w formie wolontariatu.

Aktualnie Akademia oferuje:

 • Dodatkowy dostęp do wiedzy, webinarów w zakresie spełniania się w życiu zawodowym i znalezienie swojej Optymalnej Ścieżki Życia
 • Jeśli jesteś freelancerem lub osobą pracującą na etacie, może to być szansa na złapanie drugiej nogi zawodowej, lub łagodnego rozpoczecia nowej kariery – tego co Ci sprawia satysfakcje.
  • naukę i pracę w zakresie:
   • marketingu, projektowania graficznego, edycji stron www, edycji materiałów video,  robienia zdjęć,  transkrypcji, ale także projektowania wnętrz.
 • Dla przedsiębiorców
  • umiejętność rozpoczynania i kończenia, umiejętności marketingowe, umiejętność współpracy z innymi i umiejętność delegowania, budowania drugiej nogi w biznesie, znalezienie własnej przestrzeni w pracy, uporządkowanie życia zawodowego i prywatnego, i wiele innych.
 • Dla osób, które myślą o rozpoczęciu swojej działalności
 • Zapraszamy też terapeutów chcących się doszkolić i przyszłych terapeutów do Szkoły Terapeutów Oddechem i Ustawień Hellingerowskich Ewy Mikołajczak.

 

 

Co to jest numerologia karmiczna?

 

Numerologia karmiczna ( według dr Arzu Kabarukhina ) jest bardzo praktyczną wiedzą, która wnosi wiele jasności do Twojego życia.
Pomoże Ci poznać siebie, wyjaśnić po co żyjesz i jaka jest Twoja droga życiowa.
Poznawszy metodykę numerologii karmicznej będziesz mógł zacząć żyć od nowa, zgodnie z Twoimi potrzebami i zasobami. To wszystko jest zaszyfrowane w kodzie osobistym każdego człowieka. Każdy człowiek ma swój kod numerologiczny i obliczany jest on według daty urodzenia – dnia, roku, miesiąca. Właśnie w kodzie ukrywają się nasze zadania, wpisany jest program karmiczny danego życia.

  Zapraszamy osoby, które:

  – chciałyby zrozumieć swoje relacje   z bliskimi

  – chciałyby poprawić swoją sytuację osobistą

  – chciałyby zrozumieć procesy zachodzące w firmie

   

  Kilka słów o Ewie Łuczak

  mgr. Fizjoterapii, praktykuje gimnastykę słowiańską od 5 lat, uczestniczka wielu warsztatów/kursów gimnastyki słowiańskiej.
  W marcu 2020 instruktorka Gimnastyki słowiańskiej według Tradycji Białoruskiej, Mistrz Coachingu w trakcie akredytacji ICF, Praktyk,
  Master i Trener Neurolingwistycznego Programowania.

  Co mi daje gimnastyka: Spokój, większa świadomość ciała, siłę, kobiecość, większą atrakcyjność (magnetyzm – kobiecość), odporność organizmu, prawidłową postawę ciała, optymizm, intuicja, większa satysfakcja seksualna.

  Chciałabym, żeby kobiety dzięki gimnastyce mogły się zatrzymać w swojej kobiecości, szczególnie kieruje to do kobiet zapracowanych, zabieganych, możemy być kobietami i nie musimy nic robić po męsku, od tego są mężczyźni.

  Artykuły i aktualności dotyczące numerologi karmicznej

  Zapraszamy na:

  Webinary 12 grudnia w najbliższą sobotę: Poznaj Twoje Zawodowe DNA o godzinie 11:00 Twoja życiowa Hossa i Bessa o godzinie 13:00 Oraz na kursy online gimnastyki słowiańskiej rozpoczynające się: 19 grudnia oraz 03, 16 i 23 stycznia. Więcej informacji tutaj   ...